Tradycja i Wiara

W demonologicznym lesie przyfrontowym – plusy ujemne (42). Paywall samodzielnie kasuje użytkowników.

Kolejny opis wpływu demonów na Wordpress, czego sam Wordpress nie rozumie, bo płaszczyzna duchowa, a nie informatyczna.
Posłuchaj
Oceń post

Wiadomość dosłownie z ostatniej chwili i czegoś takiego jeszcze nie było. Złe duchy też się rozwijają w ramach rozwoju bloga, względnie dopuszczane są te inteligentniejsze „z wyższej półki”. Piszący te słowa zaczyna spełniać swoje obietnice publikacji modlitw odpustowych. Nagrał wszystkie modlitwy łacińskie, dzisiaj wieczorem jest katalogował i zaczął przyłączać sklep Woocommerce na polską stronę korzystając z doświadczeń strony niemieckiej. Nagrywanie i katalogowanie przebiegało bez przeszkód, trwał pokój i zadowolenie, wszelkiego „gryzienia” brak.

System Woocommerce jest bardzo niezawodny i prosty w obsłudze i na niemieckiej stronie już działa. Autor mocno zdziwił się otrzymując nagle informacje, że kilku najbardziej oddanych i lojalnych czytelniczek i czytelników nagłe zlikwidowało swoje konta i zrezygnowało z subskrypcji. Było to o tyle podejrzane, że dwóch z nich dopiero co niedawno wykupiło kolejną subskrypcję, więc dlaczego mieliby rezygnować z czegoś, za co niedawno zapłacili? Przykro się autorowi zrobiło, ale pomyślał, że widać tak być musi, chociaż to bardzo dziwne, że wszyscy zrezygnowali z jednej chwili. Zajrzał do ustawień paywalla, ale ich tam nie znalazł. Jakby nie tylko skasowali swoje subskrypcje, ale jakby nigdy ich nie było. Sprawdził więc w innych ustawieniach i okazało się, że dokładnie o 8:08 „ktoś” skasował kilku użytkowników, nie tylko subskrybentów z poziomu administratora.

O co chodzi?

Otóż użytkownicy (users) nie są tożsami z subskrybentami. Jeśli piszący te słowa zechce, może dać komuś dostęp do bloga bez konieczności członkostwa w paywallu, co dzieje się nieraz z przyczyn technicznych. Ktoś taki w paywallu nie figuruje, jest jednak użytkownikiem (user) strony. I tak wielu z byłych użytkowników bloga znajduje się z bazie danych użytkowników, ale nie ma ich wśród subskrybentów. Jeśli ktoś zrezygnuje z subskrypcji i nawet usunie konto, to i tak jego email i dane pozostają w bazie danych użytkowników. Jeśli jednak ktoś kasuje użytkownika, kasuje również subskrybenta paywalla, ale nie odwrotnie. Użytkowników może kasować jedynie administrator, bo żaden paywall nie ma takich uprawnień. Więc „ktoś” wykasował użytkowników i dlatego autor nie mógł znaleźć ich w paywallu. Wydaje się, że są to czytelnicy zasłużeni i „posiadający ze złym duchem na pieńku”, by posłużyć się idiomatyką Młodej lekarki. I tak na tablicy zasłużonych znaleźli się:

  • Efati
  • Falanga
  • Hanna
  • Janie
  • Przemek
Tablica zasłużonych
Tablica zasłużonych

Jeśli ktoś z czytelników jeszcze tego zaszczytu „samoistnego wykasowania” nie dostąpił, to nic straconego, bo może się to powtórzyć, znając złego ducha. WordPress oczywiście nie wie, nie rozumie i prosi o kontakt. Na rozwiązanie nareperowania usterki autor znowu wpadł sam przywracając blog do godziny 8:07, to jest minutę przed wykasowaniem. Mogło się nie udać, ale się udało. Wszyscy czytelnicy i użytkownicy zostali odzyskani i mają znowu dostęp. A to fragmenty dzisiejszego czatu:

Oczywiście doradca WordPressa teologicznie rzecz biorąc nie ma racji, bo diabeł jako anioł upadły jest osobą, so it is likely a person. Chociaż on miał na myśli, że najwyraźniej jakiś program komputerowy lub wtyczka odłączyła akurat tych a nie innych czytelników i użytkowników.

Dzień zaczął się od awarii na blogu niemieckim, gdzie większość czytelników została odłączona przez nieuwagę autora. Tym razem przyczyna była ludzka i racjonalna, a jako klamra nastąpiło samoistne odłączenie na blogu polskim.

I jaki z tego wniosek?

Że z tym modlitw odpustowych będzie pożytek duchowy, bo inaczej by tak tego nie zwalczał. Autor będzie jutro przyłączał Woocommerce i produkował kolejny „towar”, bo takie dręczenia działają zachęcająco. Że też mu – złemu duchowi – tak na tym blogu i prowadzącym go zależy. To naprawdę duży komplement, podobnie jak dla odłączonych czytelników. Walka trwa. Ciekawe, co dziać się będzie przy publikowaniu Wielkiego Egzorcyzmu? Pożyjemy, zobaczymy, ale proszę liczyć się ze wszystkim.

A swoją drogą jak dokładnie zły duch wskazuje drogą oraz o co naprawdę chodzi. Kilka może kilkanaście osób odmówi kilka modlitw zyskując odpusty dla siebie i innych, przez uświęcą sami siebie i trochę łaski zostanie wylanej na świat.

Czy jest to podejście ilościowe?

Bynajmniej, jak najbardziej jakościowe. Chociaż najwyraźniej modlitwy te są bardzo skuteczne, duszom w czyśćcu pomogą i na tym świecie się przejaśni, bo ubędzie skutków grzechów, więc nie mógł się powstrzymać i wykasował. Osoby z „tablicy zasłużonych” powinny zapoznać się z tymi modlitwami, bo nic nie dzieje się bez przyczyny.

Translate

Reklama

Ostatnie wpisy

Komentarze

Popularne

Niska skuteczność egzorcystów - czy musi tak być?
Ponowne święcenia kapłańskie ks. Jacka Bałemby SDB. Kapłaństwo jako takie (1 z 4)
Bractwo św. Piusa X: nadużycia seksualne w Afryce, ks. Stehlin doprowadzał chłopców
Bractwo św. Piusa X nie jest wyjściem: Przyczyny moralne (3 z 3)
15-go Sierpnia. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
O. Wojciech Gołaski OP odchodzi do FSSPX lub "gdy zabraknie cukierków".

Archiwa

Hierarchicznie
Chronologicznie

Podziel się

Reklama

Nasze Produkty

Datki

Darowizna przez Paypal

Chcesz pomóc przez Paypal? Wybierz dowolną kwotę. Jeśli możesz, przejmij opłaty Paypal, to więcej do nas dotrze. Dobroczyńców zapewniamy o modlitwie. Bóg zapłać!

20,00 PLN

Dodaj komentarz

Miesięczna

Indywidualna

29,90 zł

3 dniowy okres próbny gratis
Subskrybuj

Roczna

Indywidualna

299 zł

3 dniowy okres próbny gratis
Subkskrybuj

Rodzinna miesięczna

Do 6 osób

49,90 zł

3 dniowy okres próbny gratis
Subskrybuj

Rodzinna roczna

Do 6 osób

499 zł

3 dniowy okres próbny gratis
Subskrybuj

Przelewem

Przelewem za 3 Miesiące

Indywidualna

90,00 zł

Ustaje automatycznie, przyłączenie przez administratora
Subskrybuj

Przelewem za 6 Miesiący

Indywidualna

180,00 zł

Ustaje automatycznie, przyłączenie przez administratora
Subskrybuj

Przelewem za 12 Miesięcy

Indywidualna

330,00 zł

Ustaje automatycznie, przyłączenie przez administratora
Subskrybuj
Tradycja i Wiara